Hakkımızda | Mekik Motors Türkiye

NEDEN EN İYİSİYİZ?

NE YAPIYORUZ?

%100 Yerli ve Türk Yapımı olan ürünlerimiz, dünyanın birçok yerinde doğayı sevenlerin, macera tutkunları ve gezginlerin en gözde ürünleri olmakla birlikte yıllardır memnuniyetle kullanılmaya devam etmektedir. Özellikle de otomotiv turizmi olarak adlandırılacak araç üstü çadırlarımız mekaniksel işleyişi, kolay kullanılabilir oluşu ve kendisini evdeymiş hissini veren konforu ile insanların kurdukları hayaller için adeta tarihsel bir başlangıç oldu.

MİSYONUMUZ

Mekik Motors olarak genç bir ekibe sahip oluşumuzun en büyük özelliği ürünlerimizi geliştirmenin sürekli ve kalıcılığını esas alarak uzun yıllar boyunca sektörün temelini oluşturmaktır. Kendi alanımızda hiçbir kalite unsurundan uzaklaşmayarak işimizi en iyi en adil ve en doğru biçimde yapmaktayız. Çalışma tarzımız olan interaktif modelde her bir personelimizin alın terini en büyük motivasyon kaynağımız olarak not edip, aktif sorumluluk bilincine dahil olarak; planlama, ar-ge üretim, pazarlama ve bütçeleme döngülerini en iyi şekilde icra ediyoruz.

VİZYONUMUZ

%100 Yerli üretim anlayışı ile geliştirdiğimiz ve şuan seri üretim yaptığımız tüm ürünlerimizi, kararlılık misyonumuzla dünyanın her yerine ihraç etmek, en büyük hedefimizdir. Her yıl %50 büyüme rakamlarımızı ilerleyen zamanlarda çok daha yükseklere çıkaracağımıza inanıyoruz. Uluslararası üretim anlayışımız, birçok ülkede kendi markamızla satış yapmamıza sebebiyet veriyor olsa da, bu bayrağı ürün gamlarımızı artırarak daha ileri seviyelere taşıma vizyonumuz, kararlılıkla devam ediyor.

DEĞER YARATMAYI SEVİYORUZ

Mekik Motors, 2014 yılında çalışma hayatına başlamıştır. Otomotiv sektörünün birçok alanında ar-ge çalışmaları ve üretimler yaparak sektör için yön veren bir kuruluş haline gelmiştir. Genç, dinamik ve güçlü bir anlayışla yenilik ve altyapı çalışmalarını sürekli geliştirmiş, teknik ve mühendislik gerektiren alanlarda yıllardır ön plana çıkmıştır.

Dünyada outdoor ve doğa turizminde ilgi oldukça artmaktaydı ve bu ilgi insanları farklı konaklama alternatiflerine ve daha kolay erişime sahip olacak konforlu alanları arayışa yönlendiriyordu. Mekik Motors olarak bu ilgiyi kendi bilgi ve teknik becerilerimizle otomotiv sektöründeki altyapımızı da birleştirerek araç üstü çadırları, karavanlar ve diğer 4×4 aksesuarlarını tasarlayıp üretmeye başladık. Böylece bizim için yeni bir mühendislik çalışması başlamış oldu.

Mekik Motors Araç üstü çadırlar, hayallerinizi bir adım öne taşıyan yeni nesil yuvalarınızdır. Lüks yapısı ve patentli tasarımı ile dünya marketinde en iyi marka haline gelmemizin en temelindeki fark tam bir mühendislik çalışması yapıyor oluşumuzdur. Tüm ürünlerimiz, size özgürlük ve kişisel bağımsızlığınızı hissettirir. Doğada kalite ile buluşmak bunu gerektirir çünkü.

Otak, (Osmanlı İmparatorluğunda kurulan geçici çadırlara verilen isim) Mekik Motors ürünleri için verilen addır. Otomotiv sektöründeki iyileşmelerden de faydalanarak amortisörlü ve dikey yukarıya kalkan ürünleri üretmeye devam ederken sonrasında aile boyu ve minik tavan tiplerine sahip olan tüm araçlar için de araç üstü çadırları hayata geçirdik.

Dünyada her araç tipine uygun yapan tek marka Mekik Motors: Tavan çıtası uygulanabilir her araca çadır uygulaması gerçekleştirdik. Doğada olmanın ve araç üstü çadır keyfi yaşamanın sınırı olamazdı çünkü! Mekik Motors geliştirmeye ve ileriye dönük yeni üretim hedeflerine devam ediyor.

Türkiye’nin yanı sıra, bir çok ülkede son derece hızlı satılan Otak ürünleri, geniş distribütör ve bayilikler aracılığı ile geçtiğimiz yıllara göre dünyanın en hızlı büyüyen firmaları arasında yer alıyor.

Hayat kısa, onu kaçırmayın!

Mekik Motors Türkiye

Start typing and press Enter to search