SSS | Mekik Motors Türkiye

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sorunuzun cevabı yok ise bizlere iletişim sayfanızdan sorunuzu iletebilirsiniz.  

Mekik Motors araç üstü çadırlarımız ara atkı takılabilen her araca montajlanabiliyor. Araçlarınızın çıtaları değişiklik gösterdiği için aracınıza özel ara atkılarla kolaylıkla montaj sağlanabilir ayrıca çıta bulunmayan araçlar için üretilen ara atkıları da kolaylıkla montajlayabilirsiniz.

Araç üstü çadırlarımızın montajı aracın tavanına değil aracın bağlantı noktoları yani ana şasesinden güç alınarak yapılıyor. Böylelikle aracın tavan yapısı nasıl olursa olsun aracınıza kolaylıkla montaj yapabiliyorsunuz.

Mekik Motors araç üstü çadırlarımız araca bağlantı ekipmanları ile çok kolay bir şekilde yapılır. 

Ürünlerimizde gerek fiberglass üretim formülümüz gerekse kumaş işlemelerimiz tamamen zorlayıcı hava şartları için tasarlandı. Tüm ürünlerimizin ISO testleri yapılarak uluslararası kalite standartlarının üzerinde üretimi yapılmaktadır. Ürünlerimiz -20⁰ / 50⁰ derecelerine kadar dayanıklıdır ve sizleri dış etkenlerden korumak için uygundur.

Ürünlerimizin konaklama kapasitelerini ürün bilgi kısmından inleceleybilirsiniz. Ancak ürünlerin dayanklılık kapasiteleri ortalama 350 – 550 kg arasındadır.

Ürünlerimiz aracınız üstündeyken tasarımının aero dinamik oluşundan dolayı aracın seyrine ve yakıta bir etkisi yoktur. Önerilen hız sınırı standart kara yolları hız sınırları ile aynıdır

Ürünlerimizin hepsi Fiberglass malzeme içeriyor ve tamamen el yapımı olarak üretiliyor. Air Camp modellerimizi alt tabanı uçak ve füze sanayisinde kullanılan oldukça hafif bir o kadar sağlam Honeycomb malzemeden yapılır. Kesinlikle ABS plastik, Playhood vb. malzemeler kullanmıyoruz.

İstanbul Ataşehir ve Kocaeli Köseköy bölgelerinde bulunan 2 ana üretim fabrikalarımızda ürünlerimiz üretilmektedir. Ürünlerimizi %100 el işçiliği ile titizlikle üretiyoruz, Kumaşından, Fiberglassına her aşaması bizim kontrol ve üretimimizdedir.

Ürünlerimizin montajında aracınızda her hangi bir teknik değişiklik yapılmadan, araca bir müdahale olmadan montaj yapılıyor böylelikle çadırınızı ruhsata işletmenize gerek kalmadan port bagaj gibi araç aksesuar katagorisinde değerlendiriliyor. Araç üstü çadırımızı aracınıza montajladıktan sonra sizler gönül rahatlığıyla muayeneye gidebilir ve işlemlerinizi doğal bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Ürünlerimiz aracınız üstündeyken tasarımının aero dinamik oluşundan dolayı aracın  yakıta bir etkisi yoktur.

Start typing and press Enter to search